X
میوه خشک عمده در ایران - تولید و فروش میوه خشک s

میوه خشک عمده در ایران - تولید و فروش میوه خشک

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 3
» بازديد ديروز : 130
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 132
» بازديد سال : 2
» بازديد کل : 132
» اعضا : 0
» مطالب : 11

تولید و فروش میوه خشک


تاریخ انتشار پست : 1399/12/4 بازدید : 9

بسته بندی تمیز و با کیفیت  میوه خشک مخلوط صادراتی در فروش بیشتر محصول و تقاضای بالای آن در بازار نقش موثری دارد،ظاهر و طراحی بسته بندی هر محصولی، بهترین تبلیغ برای آن محصول است.

در بسته بندی باید مواردی را در نظر گرفت از جمله این موارد:

  • بسته بندی باید طوری باشد که ویتامین واملاح میوه خشک شده طی مراحل نگه داری و ترابری حفظ شود.
  • ظروفی که برای بسته بندی میوه خشک استفاده می‌شوند باید حتما نو ، سالم ، تمیز ، خشک و بدون آلودگی و بوی نامطبوع باشد.
  • بسته بندی باید طوری باشد که محصول در برابر رطوبت و تابش نور محفوظ بوده و گرد و غبار به آن نفوذ نکند.

مجموعه میوه خشک ما توانسته است برای حضور در بازارهای بین المللی از بسته بندی مشتری پسند و خلاقانه برای میوه خشک مرغوب و اعلا خود استفاده کند؛ همچنین مطابق با استاندارد های روز دنیا و اصول بهداشتی اقدام کرده و گام موثری را در جهت جذب مشتری خارجی ایجاد نماید.

میوه خشک مخلوط صادراتی از درجه سورتینگ و ممتاز مخصوص کشورهای اروپایی و برخی کشورهای عربی تولید می گردد تا با رضایت بیشتر خریدهای متوالی داشته باشند.
کشورهای که قدرت خرید مردمشان متوسط هست خواهان مخلوط میوه های خشک در بسته بندی های مقرون به صرفه هستند.
می توان با  توجه به خاسته و سفارش کشور مقصد بسته بندی مناسب تر یا لوکس طراحی و ساخت، همچنین با متغیر کردن نوع میوه های داخل بسته بندی قیمت را متناسب مشتری کرد.
بازار خرید و فروش در میوه های تکی و مجزا بسیار خوب است منتها بازار برای مخلوط خشک شده هم جذابیت های خود را دارد.
مجموعه ما با تحقیق و بررسی نیاز مشتری درصدد هست تا پیشنهاد و نظری را بدهد که برای خریداران سودده باشد و چرخه خرید و فروش در چرخش باشد.

فروش و خرید میوه خشک از سال های بسیار دور انجام می شده است و امروزه با ارائه کیفیت اعلا به صورت فله ی و بسته بندی افزایش یافته است.

خریداران میوه خشک  درجه اعلا به دنبال تضمین در خرید خود هستند و تولیدکننده ی میوه خشک گاخ با دقت در خشک کردن میوه ها با دستگاه های تمام اتوماتیک و بسته بندی های استاندارد خواسته مشتری را تا حد اعلایی پاسخ داده است. فروش میوه خشک شده  ایرانی به علت مصرف در میان وعده ها، طبخ غذا ، مهمونی ها و هدیه های مناسبتی  استقبال خوبی پیدا کرده و تقاضای خریداران را بالا برده است.

خرید و فروش تضمینی میوه خشک ،از کیفیت درجه یک میوه تازه که از کشاورزان تهیه و طی مراحل صنعتی با دستگاه های مخصوص خشک کردن میوه ادامه پیدا میکند و در بسته بندی های عالی و بهداشتی عرضه می شود.

بحث ارگانیک بودن میوه خشک  در فروش تضمینی هم حائز اهیمت می باشد.

هنگام خرید میوه خشک برچسب طبیعی و ارگانیک روی محصول درج شده ناخودآگاه ضمانت از اعلا و مرغوب بودن را در ذهن تداعی می کند.

محصول ارگانیک، محصولی است که سازمان غذا و داروی آمریکا این گونه تعریف می کند: “محصول بدون دخالت ماده ی شیمیایی و روش مصنوعی و دست کاری ژنتیکی تولید شود.”

قیمت فروش میوه خشک عمده

قیمت در فروش عمده بستگی به مشتری که تقاضای خرید میوه خشک کرده است دارد.

مشتری مداری مهم ترین بخش از هر کسب وکاری است، اگر به خواسته ی مشتری توجه ویژه ی بشود و نیازهای او در حد توان برآورده شود فروش عمده یا جزیی با موفقیت انجام می گردد.

قیمت در زمینه ی میوه خشک بسته به انواع میوه های خشک و فراوانی و کمیاب بودن آن متغیر است.

دراوایل سال ۹۷،درختان میوه باردهی خیلی خوبی داشتند و انتظار می رفت که سالی انبوه از میوه ها خواهد بود.

با سرمازدگی و شرایط هوایی نامطلوب خسارت زیادی به محصولات کشاورزی وارد شد واین امر در قیمت گذاری روی میوه خشک هم بی تاثیر نبود. از طرفی به علت تنوع بالای میوه های خشک در بسته بندی ها، براساس سطح خرید مشتری بسته های مختلف در وزن های کم به زیاد تهیه شده است تا امکان خرید برای هر نوع سلیقه و درامدی وجود داشته باشد.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد